2017 İSTANBUL ADLİYELERARASI ŞEHİT SAVCI MEHMET SELİM KİRAZ HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

6 Mart Pazartesi günü oynanan final müsabakası ile sona erdi.Final müsabakasından önce Silivri Savcıları ile Bakırköy Savcıları takımları arasında Centilmenlik Kupası ve İstanbul Bölge İdare ile İstanbul Anadolu Adliyesi takımları arasında 3.lük müsabakaları oynandı.Müsabakalar sonunda Bakırköy Savcıları Centilmenlik,İstanbul Anadolu Adliyesi ise 3.lük kupasının sahibi oldular.

Türkiye Futbol Federasyonu FİFA Bayan Hakemi  Yeliz Topaloğlu’nun düdük çaldığı final müsabakası ise İstanbul Adliyesi ile Bakırköy Adliyesi takımları arasında oynandı.Nefes kesen mücedelede rakibine 4-2 lik üstünlük sağlayan Bakırköy Adliyesi bu anlamlı kupanın bu yılki sahibi oldu.

Final müsabakasından sonra saha içinde kupa töreni yapıldı.Törende kısa bir konuşma yapan İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Sayın İrfan FİDAN ,turnuvaya katılan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Sayın İrfan FİDAN,turnuvaya verdiği hizmetlerden ötürü,İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Osman Savaş’a,bir şükran plaketi sundu.

İstanbul Adliyesi Komisyon Başkanı Sayın Ayhan AYAN,turnuva boyunca Çırpıcı tesislerini  her türlü personeli ve donanımı ile birlikte hizmete sunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Ayhan Kep ve çalışanları adına,Spor A.Ş. Tesis Müdürü Necati Erdoğan’a bir şükran plaketi takdim etti.

Turnuvanın saha komiserliği görevini üstlenen Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul Futbol Saha Komiseri Yaşar Türkmen’e ise,turnuvaya katkılarından dolayı,İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sayın Fuzuli AYDOĞDU tarafından bir şükran plaketi verildi.

Centilmenlik kupasını kazanan Bakırköy Savcıları takımına kupası,Bakırköy Adliyesi Komisyon Başkanı Sayın Recep KARAMAN tarafından verildi.

Turnuvanın 3.sü İstanbul Anadolu Adliyesi kupa ve madalyalarını,İstanbul Anadolu Adliyesi Başsavcısı Sayın Fehmi TOSUN’un elinden aldı.

Turnuvanın 2.si İstanbul Adliyesine kupa ve madalyaları,İstanbul Adliyesi Komisyon Başkanı Sayın Ayhan AYAN tarafından verildi.

                                                                           

Turnuvanın 1.si Bakırköy Adliyesine ise Şampiyonluk kupası ve madalyalarını,İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Sayın İrfan FİDAN ve şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim KİRAZ’ın babası Sayın Hakkı KİRAZ birlikte verdiler.

Kapanış töreni,bir sonraki turnuvada buluşmak dilek ve temennileri ile sona erdi.

  

Turnuvaya emeği geçen;

İstanbul Adliyesi Tesis ve İdari İşler Müdürü Sayın Kaan Özkubat yönetiminde;

Proje Müdürü Özkan Topçu,

Eski İstanbul Futbol Saha Komiserlerinden Arif Pelin,

Bedirhan Çetin,Mustafa Zal,Erdal Balıkçı,Onur Cihan,Yener Balcı,Yüksel Özkan,Engin Aladağ ve Ayhan Civez’e

ayrıca;turnuva boyunca bizden yardımlarını esirgemeyen,Çırpıcı tesisleri çalışanlarına,güvenlik görevlilerine,sağlık görevlilerine teşekkürü borç biliriz.

Turnuva Tertip Komitesi

  

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir